Od lat działam na wielu płaszczyznach twórczego wyrazu, spośród których fotografia i grafika są mi niezwykle bliskie. Wyjątkowo pasjonuje mnie fotografia i stylizacja kulinarna - realizuję sesje zarówno w swoim studio, jak realizacje wyjazdowe. Inspiracją w fotograficznej pracy jest dla mnie malarstwo. Na drugim biegunie fotograficznej pasji jest portret i historie jakie się na nim kryją. Uwielbiam opowiadać historie obrazem. Stylizacja jest dla mnie jak układanie opowieści, a fotografia jest ich wydobywaniem i utrwalaniem.
Tworzę także koncepty wizualne dla eventów, projektów i idei, w których mój warsztat graficzny może mieć swoje uzasadnienie. W projektowaniu lubię posługiwać się swoim odręcznym pismem, przywiązuję uwagę do typografii, a śladów graficznych szukam często we własnej fotografii i akwarelach mieszając tym samym różne środki wyrazu i tworząc wielowymiarowe opowieści.
Aktualnie poza stałą pracą związaną z fotografia kulinarną i stylizowaną fotografią produktową pracuję nad projektem wydawniczym, w którym zaangażowana jestem jako autor ilustracji.
Back to Top